top of page
anati-8.jpg

הרבה חושבים שצריך טיפול ארוך של שנים
כדי להגיע לתחושת איזון וריפוי.

 

האמת היא שכדי להרגיש איכות חיים גבוהה, בלי סבל ועם תחושת שלווה
מה שבאמת צריך זה לשחרר דפוסי חשיבה שליליים.
 
אותם דפוסים פשוט הפכו לאמת בנקודת זמן
שהיתה מעורבת בה חוויה לא נעימה,
וכאשר משנים את האמת הזו - הגוף והנפש
מתעוררים לחיים.
 
בקורס היסוד של תטא הילינג 
 
את לא הולכת לקבל רק ריסטארט לדפוסי חשיבה 
הקורס הזה
 
  • יעזור לך לשחרר פחדים עמוקים

  • יחבר אותך לכוח של אהבה בלי תנאים ממנו מגיע ריפוי עמוק

  • למידת הסריקה האינטואיטיבית בקלות

  • להתחבר ליכולות ריפוי אינטואיטיביות נסתרות

  • לדעת שיטת חקירה לעומק לשחרור איכותי של דפוסים מעכבים

  • לדעת איך להטמיע ישירות לתת המודע  תכונות חדשות ורגשות מקדמים

  • חיבור להדרכות שלך

  • לדעת להתחבר לכל מישור קיום וסגולות הריפוי השונות שלו

  • ניקוי השדה האנרגטי 

  • ניקוי השפעות שונות מהסביבה ומעצמך, כדי לחוות את העוצמה שלך בכל תחום. 
 

"אני כל כך אסירת תודה על הקורס שלך ועל הריפוי שלך שנתת לי.

עשית את מה שמעולם לא ציפיתי ועזרת להדריך אותי להבריא ברמות עמוקות מאוד.

את מוטבעת עמוק בנשמתי בשביל מי שאת! וואו, את מרפאה מעולה ומנחה נהדרת. את מלמדת כאילו זו השיטה שלך.

יש לך תשובה לכל שאלה, את כל כך שקולה בביטוי שלך, את מקצועית ובכל זאת פשוט ממלאת את החדר באהבה. את משנה חיים !!!"
​- ג'וליה סער, הוד השרון
Anchor 1

כל הקןרסים בהנחה של 10% לנרשמים ל-2 קורסים, 15% לנרשמים ל-3 קורסים, 20% לנרשמים ל-4 קורסים

דמי הרשמה 360 ש"ח מסך שכר הלימוד

אירוח כולל ארוחת בוקר וצהריים מפנקות (צמחוני) וכיבוד לאורך כל היום
ניתן לשריין קורס בתאריך רצוי בתיאום לחודש מראש למינימום משתתפים

קורס היסוד

1950 ש"ח כולל דמי הרשמה, בהרשמה מוקדמת עד שבועיים לפני 1590 ש"ח

5-7.4.2024
פרונטלי בגבעתיים
26-28.6.2024
פרונטלי בגבעתיים
 

קורס מתקדם 

11-13.9.24
1950 ש"ח כולל דמי הרשמה, בהרשמה מוקדמת עד שבועיים לפני 1590 ש"ח
 
דיג דיפר חקירה לעומק 
21-22.10.2024
1950 ש"ח כולל דמי הרשמה

אני והבורא

15-16.11.2024
1750 ש"ח כולל דמי הרשמה

הגשמה ושפע

29-30.12.2024

מחיר מלא 1750 ש"ח כולל דמי הרשמה

אני והזוגיות המשמעותית

19-20.01.2025

מחיר מלא 1750 ש"ח כולל דמי הרשמה

אני וכדור הארץ

17-18.02.25

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

אני והמעגל הפנימי
19-20.07.24
מחיר מלא 1750 ש"ח כולל דמי הרשמה
Anchor 2

הרבה אנשים התרגלו לחשוב שריפוי זה דבר קשה להשגה. אני ראיתי שריפוי הוא אפשרי ונגיש לכל אדם, כשלומדים דרך שכבר הוכיחה את עצמה. תטא הילינג שינתה לי ולאנשים שליוויתי את החיים. אני כאן כדי לשתף בכמה שיותר אנשים את הידע הזה, כדי שגם אתם תוכלו להתחבר לעוצמות הריפוי שלכם. ​​​

היי!

נעים ממש להכיר, אני ענת. התחלתי כמטפלת נטורופתית והמשכתי לטיפול והוראה של תטא הילינג - שיטה אמריקאית נפלאה לריפוי עמוק של דפוסים שליליים וליצירת מציאות מדוייקת. 

פשוט הבנתי שלאור העובדה שאני לא רק הגוף או הרגשות שלי - אני נשמה בגוף שיכולה הרבה יותר ממה שנדמה לי - יצאתי למסע חקירה פנימי של מאות שעות לימוד וטיפול ובסופן גיליתי שיש דרכים טבעיות ופשוטות לעזור לנשים להיות בעוצמה שלהן ולחיות בלי כאבי מחזור.

נכון שהגיע הזמן?

בקליניקה שלי אני מלווה נשים בתלהיכי איזון הורמונלי והבראה מכאבי ווסת - וזה הרבה יותר פשוט ממה שסיפרו לנו!
אני משלבת את מכלול הידע שלי מעולמות הנטורופתיה, צמחי המרפא, רפלקסולוגיה, אסטרולוגיה ותטא הילינג.

אבל
בקורסים האלה תקבלי דרך להעמיק בנתיב רוחני יותר ועצמאי יותר שחוסך זמן וכסף על ייעוץ חיצוני ומאפשר לך שיטה מוכחת ונגישה לכל בעיה שעולה אצלך בחיים.


 

thetahealing-basic-dna.png

ליבו של הקורס הראשון הוא תרגול של טכניקות המאפשרות לשנות דפוסי חיים, המתקיימים על ידי אמונות ליבה, גנטיות, היסטוריות ונשמתיות.

התלמידים חווים פתח לאהבתו הבלתי מותנית של הבורא. התלמיד ילמד לזהות את אמונותיו שלו וכן לתרגל לשלוף אותן גם לאחרים בקורס. תרגול זה יכול לחשוף במהירות מערכות של אמונה, ולהראות לגוף כיצד להחליף אמונות או רגשות מגבילים באמונות חיוביות.

1596385596377.png

הקורס המתקדם מרחיב את המידע כדי להקיף הבנה מעמיקה של שבעת מישורי הקיום הסובבים אותנו.

תלמדו לנקות טינה ישנה, ​​נדרים והתחייבויות מעכבות, תגלו איך לרפא בעזרת התרגילים נוספים ותקבלו 100 הטמעות חדשות שיביאו ריפוי עמוק ומשמעותי.

נמשיך ללמוד ולשלוט בעבודות אמונה, שיפור הידע בהטמעות, ואיך להבדיל בין מישורי הקיום השונים. עם סיום הקורס המתקדם, יש לכם בסיס חזק ביסודות התטא הילינג.

1596813266909.png

אלא אם כן נוכל לזהות בהצלחה את הלב האמיתי ומקור הבעיה, לא נדע אילו אמונות לשנות. שיטת ה"דיגינג" מאפשרת לנו לגלות בצורה רגועה את המחשבות והאמונות של התת מודע, שיכולות לחסום אותנו. אחרי שמצאנו את אמונת השורש נתמקצע בעבודת רגשות של אהבה, אמונה ואהבה ללא תנאים כדי לנקות את האמונות החוסמות. קורס זה נועד להביא כל תטא הילר להיות מיומן בטכניקה החיונית הזו, כדי להעניק לכם את החיבור הברור לשורש והטיפים הדרושים כדי שתוכלו להיות בטוחים בחקירה למציאת אמונות הליבה העיקריות של הלקוחות שלכם. קורס זה יעצים אתכם בהבנת ההתנהגויות של הלקוחות שלכם ואז באמצעות הריפוי הזה תוכלו להגיע מאוזנים בסיום הפגישות איתם. עם סיום הסמינר דיג דיפר, תהיו מיומנים בחקירה לעומק מהירה ויעילה.

5.png

בתטא הילינג®, המושג של הגשמה הוא האמונה שניתן ליצור משהו פיזי תוך כדי שימוש בקשר של הגשמה-ושפע עם בורא כל שישנו. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפת במה שאנו מגשימים בחיינו. למה שאנחנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם מועילים או מזיקים. 

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואפשר להגשים את הטוב ביותר שהעולם מציע. אבל קודם צריך להחליט. מה אתם רוצים?

בקורס נבדקות עשרות אמונות ואיך לנקות אותן. לאחר מכן תקבלו את כל התחושות החיוביות החדשות שאתם צריכים כדי לבסס שפע בחייכם. זה לא מדריך מהיר להתעשרות, אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי, כדי לנצל את הפוטנציאל שלכם להתעשר בכל ההיבטים של החיים. 

growing_2_you_and_creator (1).png

הקורס "אני והבורא" עוסק במערכת היחסים שלנו עם הבורא, כדי להבין את התהפוכות של התת מודע שלנו. איך הגוף עובד בפתרון בעיות ואיך תדעו למעשה את ההבדל בין תקשורת עם האנרגיה של הבורא לבין תקשורת עם האגו שלכם או עם האני הגבוה שלכם. הבורא הוא אנרגיה של אהבה מושלמת וטהורה. זו אהבה שיודעת. אנרגיה זו, כוח חיים זה, נמצא בכל אטום וכל אטומים הם חלק מכם וחלק מכל ממה שסביבכם. תלמדו איך לעבוד ולהדריך מחדש את תת המודע שלך כדי שיעבוד בשבילך.

you-and-your-inner-circle.png

מערכות היחסים שלנו יכולות להועיל ולקדם אותנו או לעכב אותנו מלהתפתח לפוטנציאל הכי גדול שלנו. כשאנחנו נולדים, חלקנו לא מתפתחים עם מספיק תמיכה כילדים ומדלגים על שלב זה, ואנחנו נולדים מבוגר אחראי. בשלב מאוחר יותר נשלים את מה שהיה חסר ונפגוש אנשים בתודעה דומה. ככל שאנחנו מתפתחים לתודעה גבוהה יותר ונבונה יותר, המעגלים המחברתיים שלנו תואמים לתזמון האלוהי ומפאשרים לנו לממש את הפוטנציאל. בלי ההבנה הזו, קשה להתקדם בלי דרמות מיותרות. הקורס אני והמעגל הפנימי מלמד איך להתאים את מערכות היחסים בצורה הכי טובה ולשחרר את הקשרים שמעכבים מלהתפתח. בנוסף, הוא נותן הבנה מעמיקה מי אנחנו ולמה הקשרים של העבר הסתדרו בצורה מסויימת, עם עבודות אמונות בשיטה שעוזרת לעקוף את הדרמה של החקירה לעומק. 

you-and-your.png

האם הזוגיות שלך היא באמת הכי תואמת לך, או שיש בתוכך שאיפה לגלות צדדים חדשים בעצמך? בין אם ענית כן לשאלה זו או שלא, הקורס אני והזוגיות המשמעותית נותן הבנה מעמיקה לבחירת בני הזוג ודיוק הערכים הרצויים בקשר, תוך כדי שחרור אמונות גנטיות והיסטוריות שמייצרות קשרים לא מספקים ועכבות רגשיות. כשנסיר את המחסומים האלה נוכל להרגיש הכרות אמיתית עם עצמנו ועם מה שאנחנו רוצים לבטא בזוגיות ובחיים בכלל. שיטת החקירה הייחודית של הקשר הזה עוזרת לנו לפגוש את הסגולות והמעלות של אבותינו מזווית חדשה ולסיים את השיעור הקשה עם דף חלק לשיעורים נעימים יותר בהווה.

you-and-the-earth.png

כמה אתם נעזרים בכדור הארץ לממש את הפוטנציאל המלא שלכם? האם אתם מסכימים לקבל ממנו ריפוי? כדור הארץ שלנו והאלמנטים שלו הם אוצרות שבקורס אני וכדור הארץ אנחנו לומדים לתקשר ולעבוד איתם. אנחנו מבינים מחדש את 7 מישורי הקיום ולומדים תרגילים נוספים לריפוי האדמה ולקבלת ריפוי ממנה בעזרת עבודה עם 4 האלמנטים. נשחרר אמונות שחוסמות אותנו מלחוות את מלוא הריפוי של כדור הארץ ומגלות לנו הרבה על השדה האנרגטי האישי שלנו ואיך להגדיל אותו. 

37.png

7 מישורי הקיום הם הפילוסופיה שבבסיס התטא הילינג. לכל מישור פוטנציאל ריפוי ייחודי שמאפשר לנו להתחבר אליו ולחוות את הקסם בחיי היום יום. בקורסים קודמים למדנו איך לעשות עבודת אמונות חשובה דרך הקשיים שאנחנו עברנו בארבעת רמות האמונה. בקורס 7 מישורי הקיום אנחנו פוגשים דרך חדשה של עבודת אמונות שמאפשרת לנו לגלות את הסגולות והמעלות שלנו במפגש עם כל מישור קיום. זהו קורס מעצים שמותח את גבולות התודעה ומאפשר התרחבות של התפיסה של הקיום שלנו, מעבר למימדים המוכרים.

4.png

ילדים אינטואיטיביים מוצאים את עצמם מבולבלים הרבה פעמים, בלי יכולת הכוונה והדרכה איך לממש את היכולות שלהם בצורה הכי טובה. בקורס ילדי הקשת אנחנו חווים בתרגולים מרגשים את כל היכולות האינטואיטיביות שלנו במגוון רחב של כלים וצורות. הקורס הזה מפתח את הסביבה הבטוחה שיש ל"ילד הקשת" לפתח את עצמו ולעזור לסובבים אותו בעזרת האינטואיציה והחיבור שלו לבריאה. בנוסף, הוא לומד איך לעבוד בקבוצה ולהבחין בין העצמי שלו לאנשים ואנרגיות אחרות.

הגוף לפעמים לא מדבר איתנו כמו סימפוניה הרמונית שכל צליל מחמיא לשני, אלא בדיסונסס גדול שמתריע לנו לעצור ולשים לב לאיבר או מערכת מסוימים. כשהתפקוד של אחד לא אידיאלי, זה ישפיע על כל הגוף.
בקורס אנטומיה אינטואיטיבית תלמדו איך לתקשר עם כל איבר ומערכת, להבין את השפה המיוחדת שלהם ולראות לתוכן. תבינו איזה אמונות ותחושות מנהלות אותם ואיך לשחרר מהן את כל מה שמעכב אתכם מלחוות בריאות, זרימה ושלווה בגוף, בנפש ובתודעה כולה.

Anchor 3
bottom of page