top of page

חוויות מהקליניקה

 

"ענת עבורי היא שילוב של הקשבה וקבלה יחד עם חכמה רבה, ידע, הוליסטיות. הגעתי אחרי כמה שנים של כאבי ווסת ותחושה של חוסר אונים בנושא וריחוק מהגוף שלי ומהמחזור החודשי. התהליך שאני עוברת עם ענת, התזונה והתטא הילינג, וההקלה בכאבים שהגיעה במהרה הם משמעותיים ועמוקים, תומכים בסיבה שלשמה הגעתי וגם בהרבה הרבה מעבר לכך. מגלה בכל מפגש עוד על עצמי ויוצאת עם יותר אוויר וחיוך "
 
- עמית חרש, תל אביב

"קורס התטא הילינג שענת העבירה לי היה כל כך עוצמתי, מנחם, משחרר מחסומים ומטעין. היא הצליחה בצורה כל כך מקצועית להעביר לי כלי נפלא ומורכב בחמלה בלתי נדלית, אהבה ויסודיות."

 
- שרון שפרינגר, תל אביב

 

"אני אחרי 2 סדרות של פגישות עם ענת, עם רווח של כמה שנים ביניהן. כשהרגשתי שאני רוצה לחזור לדרך של תזונה שמיטיבה איתי, היה לי ברור שאני חוזרת לפגישות איתה. ולא טעיתי. הידע שלה, יכולת ההקשבה שלה, השקט שלה - רק העמיקו מאז סדרת הפגישות הקודמת. היא העבירה אליי את חוכמת ההקשבה, האהבה וההזנה של גוף. הכל בנתינה נדיבה ועל כך אני מודה לה בלי סוף!"
 
- איילת שירי, תל אביב

 

"מטפלת מדהימה, רגישה וקשובה.
היה לי ממש נעים להגיע אליה לטיפולים, ובטח אגיע שוב."
 
- טטו מנואל דאיטש, תל אביב

 

"תודה על הסבלנות, ההכלה. הייתה לי הזכות לקבל מפגשים מעניינים, מחכימים, מעוררים שהגיעו למקום המדויק בזמן המדויק עבורי.
תודה על הליווי ומצפה בכיליון עיניים שנמשיך במסע ביחד.
תודה שעזרת לי ללמוד ולהכיר את הכלים הנהדרים לחיים שלווים ונכונים עבורי, כלים שאלמד לשלב עם יתר הלמידה וההחלמה שלי. זכיתי"
 
- עמליה קאופמן, רחובות

"I came to see Anat for all kind of hormonal issues: hypothyroidism, huge PMS, extreme tiredness 
Anat gave me a plant based treatment, and a couple months after my PMS has gone totally. No more breast swelling, crazy angry moods (some months I had them almost 10 days before periods), much less water retention.  I was also able to lose weight as well, after a few years of trying without success - simply by just balancing my hormones.
Finally came a little surprise I got pregnant extremely fast when I started to try having a baby. 
I intend to come back to see her right after pregnancy - to make sure we stabilize all the good work we have done together. 
Anat is extremely knowledgeable in terms of hormonal issues and I could not recommend her more!"


- Jen, Tel aviv

"הייתי ממש סקפטית. שנים ידעתי שהשבוע לפני המחזור הוא זמן שכדאי לי לא לקבוע תכניות. להתרחק מאנשים ולהיזהר משוקולד שאני מסוגלת לאכול חבילות שלו בבת אחת...חוסר השליטה הזה התמתן עם כל פגישה אצל ענת. הבנתי שהתזונה שלי היא הדלק והיא יכולה להיות גם הרעל. כאבי הראש שהיו כל כך מזוהים עם המחזור נעלמו גם! אני לא יודעת להסביר כמה אני שמחה שנפגשנו. תודה!"

"הפגישה עם ענת שינתה את חיי בצורה החיובית ביותר שלא תאומן. לא היה לי מושג איזו השפעה יפה להפליא יהיו על החיים שלי, הן של ענת והן של תטא הילינג. ההתנסות במפגש הראשון שלי, הובילה אותי לעשות איתה 3 קורסים ועכשיו אני יכולה לחלוק את נפלאות התטא הילינג עם אחרים. הכרת התודה והאהבה ללא תנאי שיש לי לענת לא יכולים לבוא לידי ביטוי במילים. היא אישה מדהימה. אני ממליצה על ענת לכל מי שרוצה לנהל חיים בריאים, מאושרים יותר ומלאי חיים, ​מלאים באהבה ובצמיחה חיובית."
 

- לוסי גרטנר, תל אביב

מירי גרינברג, תל אביב - 

"כשהבעיות בבטן התחילו כבר ממש להעיק, ידעתי בוודאות למי אני פונה. חיכיתי בסבלנות למפגש נוסף שבו אראה את ענת ואמרתי לה בפשטות " אני צריכה אותך". ואיזה חיבור מלא קסם ומשמעות זה היה. 3 מפגשים ראשונים קיבלתי הכוונה מלאה ומדויקת. חץ ישר ללב הבעיה ונכונות ללכת בדרך יחד עם ענת ולתת לה להוביל אותי אל היעד המיוחל. חיים בריאים ומאוזנים. ענת הצילה אותי מהתקפים שנבעו כך מסתבר מאבנים בכיס המרה. המצב התאזן, אני ממשיכה לאכול מה שכדאי ונכון לגוף שלי. את מה שעדיף שאני אוכל. בביטחון רב המשכתי עם ענת אל מחוזות התטא הילינג שגם שם היא מצויה בכל הפרטים הקטנים. בקולה הנעים והבוטח עברתי איתה קורס, הרגשתי מחוברת אליה ולבריאה, ונשארתי עם רצון עז להמשיך וללמוד ולהעלות את חיי לדרגה גבוהה שבה יש נתינה ואהבה בשפע."

 -אוהבת המון, דקלה רגב 

"ממליצה בחום ובאהבה. יש לך סבלנות ורגישות לכל דבר, לא חשוב כמה פעמים אני אשאל, את תמיד תעני בחיוך. את תמיד זמינה ואני באמת מרגישה שאני בתהליך הזה לא לבד:)"

- אנאליה גראור, רמת גן

"וואו. ענת אשת מקצוע קשובה ומעולה שאפשר לסמוך עליה בעצימת עיניים. גם הקליניקה בתל אביב מאוד נעימה. ממליץ בחום רב!"
 

- סול דיה, גבעתיים

"הגעתי לענת עם הרבה רצונות, ביניהם רצון לאיזון רגשי. במהלך הפגישות בזום, קיבלתי מענה מדויק לכל הספקות, לכל הרגשות והחרדות שליוו אותי תקופה. ענת נותנת מענה מקיף רגשי ופיזי, ומעבר לזה נותנת את כל כולה להשגת המטרה. אשת מקצוע בחסד. ממליצה בחום ."

- ענת גנדלסמן

ענת, נתת לי דרך חיים חדשה. אני מרגישה קלילה וממש מרוצה מהירידה במשקל. על הדרך גם נגמלתי מסוכר! ירדתי 5.5 ק"ג ו-15 ס"מ בהיקפים. תודה על המקצועיות, ההקשבה והמוטיבציה שנתת לי. 

ליליה מצ'וליס, תל אביב -

 "הצלחת באופן מדהים, לעזור לגופי, להתאושש מאחת התקופות הקשות שלו: הגעתי אלייך עם כאבי מפרקים בגפיים, כאב ראש, כאב גב תחתון, נדמה לי שאפילו שיניים, אני כבר לא זוכרת הכל ...והכל היה כלא היה....עם עובדות אי אפשר להתווכח. עזרת לי המון. את מטפלת ראויה, קשובה, נינוחה ובפשטות: נהדרת! תודה רבה!!!"

טיפול בתשישות וכאבים כרוניים -

הגעתי אליך עם בעיה לא פשוטה. המחזור נעלם לי לחצי שנה, והייתי קטנת אמונה לגבי החזרתו. ברגישות ידעת להסתכל על הסיטואציה מכל הבחינות, להבין מה אני צריכה ומה הגוף צריך כדי לעזור לעצמו לחזור למסלול הנכון. בכל פעם יצאתי מהפגישות איתך עם אנרגיה חדשה וטובה והבנתי שזאת הדרך. לא עבר הרבה זמן והגוף  עלה על המסלול הנכון (המחזור מדייק!). מדהים. תודה רבה רבה. עזרת לי מאד."

טיפול באל-וסת -

חווית איתי את המחזור הראשון שלי מזה 5 שנים! זה אירוע כל כך מכוון ומעצב! העובדה שהפסקתי לקחת גלולות היא עוצמתית וחזקה ובלעדייך זה לא היה קורה. נתת לי להרגיש בטוחה בתהליך הזה, בזכות הידע שלך.
למדתי המון בזכותך על עצמי, ואני אקח איתי המון ידע ממך. תודה שהיית שם להסביר, ללמד ולכוון אותי. תודה שהיית המנוע בשבילי לעשות את התהליך הגדול הזה.

שירי, תל אביב -

כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שיפור ניכר בכמה פרמטרים, המצב הבריאותי הלך והשתפר עם כל טיפול נוסף. תודה על הטיפול המקצועי והאיכפתי, ועל היחס החם.

איבט לוי, תל אביב -

הסדרת המחזור החודשי -

"פתחת בפניי עולם מופלא, וגיליתי אישיות מרגיעה, מכוונת, מבינה ותומכת. כמו קוסמת, גרמת לי לגלות המון דברים על עצמי ועל הגוף שלי, הענקת לי מהידע שלך לניהול אורח חיים בריא, שאני לוקחת איתי הלאה ומיישמת."

 

"ענת, עזרת לי מאוד! אני עובד עם ילדים, הייתי נדבק במחלות בתדירות גבוהה ועזרת לי עם תוספי תזונה לשמור על מערכת החיסון. בנוסף סיגלתי הרגלים של תזונה נכונה ובריאה. בתהליך הצלחתי להיפטר משיעול כבד עם ליחה וצינון שנמשך חודש, בעזרת צמחי מרפא וכך לא הייתי צריך אנטיביוטיקה."

אביעד וינינגר, תל אביב -

bottom of page
<איזון הורמונלי>