חוויות מהקליניקה

"הייתי ממש סקפטית. שנים ידעתי שהשבוע לפני המחזור הוא זמן שכדאי לי לא לקבוע תכניות. להתרחק מאנשים ולהיזהר משוקולד שאני מסוגלת לאכול חבילות שלו בבת אחת...חוסר השליטה הזה התמתן עם כל פגישה אצל ענת. הבנתי שהתזונה שלי היא הדלק והיא יכולה להיות גם הרעל. כאבי הראש שהיו כל כך מזוהים עם המחזור נעלמו גם! אני לא יודעת להסביר כמה אני שמחה שנפגשנו. תודה!"

מירי גרינברג, תל אביב - 

ענת, נתת לי דרך חיים חדשה. אני מרגישה קלילה וממש מרוצה מהירידה במשקל. על הדרך גם נגמלתי מסוכר! ירדתי 5.5 ק"ג ו-15 ס"מ בהיקפים. תודה על המקצועיות, ההקשבה והמוטיבציה שנתת לי. 

ליליה מצ'וליס, תל אביב -

 "הצלחת באופן מדהים, לעזור לגופי, להתאושש מאחת התקופות הקשות שלו: הגעתי אלייך עם כאבי מפרקים בגפיים, כאב ראש, כאב גב תחתון, נדמה לי שאפילו שיניים, אני כבר לא זוכרת הכל ...והכל היה כלא היה....עם עובדות אי אפשר להתווכח. עזרת לי המון. את מטפלת ראויה, קשובה, נינוחה ובפשטות: נהדרת! תודה רבה!!!"

טיפול בתשישות וכאבים כרוניים -

הגעתי אליך עם בעיה לא פשוטה. המחזור נעלם לי לחצי שנה, והייתי קטנת אמונה לגבי החזרתו. ברגישות ידעת להסתכל על הסיטואציה מכל הבחינות, להבין מה אני צריכה ומה הגוף צריך כדי לעזור לעצמו לחזור למסלול הנכון. בכל פעם יצאתי מהפגישות איתך עם אנרגיה חדשה וטובה והבנתי שזאת הדרך. לא עבר הרבה זמן והגוף  עלה על המסלול הנכון (המחזור מדייק!). מדהים. תודה רבה רבה. עזרת לי מאד."

טיפול באל-וסת -

חווית איתי את המחזור הראשון שלי מזה 5 שנים! זה אירוע כל כך מכוון ומעצב! העובדה שהפסקתי לקחת גלולות היא עוצמתית וחזקה ובלעדייך זה לא היה קורה. נתת לי להרגיש בטוחה בתהליך הזה, בזכות הידע שלך.
למדתי המון בזכותך על עצמי, ואני אקח איתי המון ידע ממך. תודה שהיית שם להסביר, ללמד ולכוון אותי. תודה שהיית המנוע בשבילי לעשות את התהליך הגדול הזה.

שירי, תל אביב -

כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שיפור ניכר בכמה פרמטרים, המצב הבריאותי הלך והשתפר עם כל טיפול נוסף. תודה על הטיפול המקצועי והאיכפתי, ועל היחס החם.

איבט לוי, תל אביב -

הסדרת המחזור החודשי -

"פתחת בפניי עולם מופלא, וגיליתי אישיות מרגיעה, מכוונת, מבינה ותומכת. כמו קוסמת, גרמת לי לגלות המון דברים על עצמי ועל הגוף שלי, הענקת לי מהידע שלך לניהול אורח חיים בריא, שאני לוקחת איתי הלאה ומיישמת."

 

"ענת, עזרת לי מאוד! אני עובד עם ילדים, הייתי נדבק במחלות בתדירות גבוהה ועזרת לי עם תוספי תזונה לשמור על מערכת החיסון. בנוסף סיגלתי הרגלים של תזונה נכונה ובריאה. בתהליך הצלחתי להיפטר משיעול כבד עם ליחה וצינון שנמשך חודש, בעזרת צמחי מרפא וכך לא הייתי צריך אנטיביוטיקה."

אביעד וינינגר, תל אביב -

שמחה לשמוע ממך

מי שעוקבת אחריי יודעת שחשוב לי לשתף טיפים מוצלחים לאורח חיים בריא, מהידע והנסיון הטיפולי שלי לכל מי שרוצה איכות חיים גבוהה. דברי איתי אם יש לך שאלות ורק אם  את רוצה לקבל מייל ממני מידי פעם עם המלצות לאורח חיים בריא, מתכונים, השראה ועוד, מומזנת לכתוב גם אותו (:

  2020 כל הזכויות שמורות © ענת גולדברג N.D, Cl.H נטורופתיה לאיזון הורמונלי

אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ גם עם רופא.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
WhatsApp%20Image%202020-10-05%20at%208.5

 

050-2647004 
<איזון הורמונלי>