להתחבר אל

 

 

עוצמות

 

 

הריפוי שלך

 

 

תטא הילינג

הרבה אנשים התרגלו לחשוב שריפוי זה דבר קשה להשגה. אני ראיתי שריפוי הוא אפשרי ונגיש לכל אדם, כשלומדים דרך שכבר הוכיחה את עצמה. תטא הילינג שינתה לי ולאנשים שליוויתי את החיים. אני כאן כדי לשתף בכמה שיותר אנשים את הידע הזה, כדי שגם אתם תוכלו להתחבר לעוצמות הריפוי שלכם. ​​​

 

כל הקורסים

growing_2_you_and_creator (1).png

הקורס "אני והבורא" עוסק במערכת היחסים שלנו עם הבורא, כדי להבין את התהפוכות של התת מודע שלנו. איך הגוף עובד בפתרון בעיות ואיך תדעו למעשה את ההבדל בין תקשורת עם האנרגיה של הבורא לבין תקשורת עם האגו שלכם או עם האני הגבוה שלכם. הבורא הוא אנרגיה של אהבה מושלמת וטהורה. זו אהבה שיודעת. אנרגיה זו, כוח חיים זה, נמצא בכל אטום וכל אטומים הם חלק מכם וחלק מכל ממה שסביבכם. תלמדו איך לעבוד ולהדריך מחדש את תת המודע שלך כדי שיעבוד בשבילך.  

5.png

בתטא הילינג®, המושג של הגשמה הוא האמונה שניתן ליצור משהו פיזי תוך כדי שימוש בקשר של הגשמה-ושפע עם בורא כל שישנו. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפת במה שאנו מגשימים בחיינו. למה שאנחנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם מועילים או מזיקים. 

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואפשר להגשים את הטוב ביותר שהעולם מציע. אבל קודם צריך להחליט. מה אתם רוצים?

בקורס נבדקות עשרות אמונות ואיך לנקות אותן. לאחר מכן תקבלו את כל התחושות החיוביות החדשות שאתם צריכים כדי לבסס שפע בחייכם. זה לא מדריך מהיר להתעשרות, אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי, כדי לנצל את הפוטנציאל שלכם להתעשר בכל ההיבטים של החיים.  

1596813266909.png

אלא אם כן נוכל לזהות בהצלחה את הלב האמיתי ומקור הבעיה, לא נדע אילו אמונות לשנות. שיטת ה"דיגינג" מאפשרת לנו לגלות בצורה רגועה את המחשבות והאמונות של התת מודע, שיכולות לחסום אותנו. אחרי שמצאנו את אמונת השורש נתמקצע בעבודת רגשות של אהבה, אמונה ואהבה ללא תנאים כדי לנקות את האמונות החוסמות. קורס זה נועד להביא כל תטא הילר להיות מיומן בטכניקה החיונית הזו, כדי להעניק לכם את החיבור הברור לשורש והטיפים הדרושים כדי שתוכלו להיות בטוחים בחקירה למציאת אמונות הליבה העיקריות של הלקוחות שלכם. קורס זה יעצים אתכם בהבנת ההתנהגויות של הלקוחות שלכם ואז באמצעות הריפוי הזה תוכלו להגיע מאוזנים בסיום הפגישות איתם. עם סיום הסמינר דיג דיפר, תהיו מיומנים בחקירה לעומק מהירה ויעילה.

1596385596377.png

הקורס המתקדם מרחיב את המידע כדי להקיף הבנה מעמיקה של שבעת מישורי הקיום הסובבים אותנו.

 תלמדו לנקות טינה ישנה, ​​נדרים והתחייבויות מעכבות, תגלו איך לרפא בעזרת התרגילים נוספים ותקבלו 100 הטמעות חדשות שיביאו ריפוי עמוק ומשמעותי.

 נמשיך ללמוד ולשלוט בעבודות אמונה, שיפור הידע בהטמעות, ואיך להבדיל בין מישורי הקיום השונים. עם סיום הקורס המתקדם, יש לכם בסיס חזק ביסודות התטא הילינג.

thetahealing-basic-dna.png

ליבו של הקורס הראשון הוא תרגול של טכניקות המאפשרות לשנות דפוסי חיים, המתקיימים על ידי אמונות ליבה, גנטיות, היסטוריות ונשמתיות.

התלמידים חווים פתח לאהבתו הבלתי מותנית של הבורא. התלמיד ילמד לזהות את אמונותיו שלו וכן לתרגל לשלוף אותן גם לאחרים בקורס. תרגול זה יכול לחשוף במהירות מערכות של אמונה, ולהראות לגוף כיצד להחליף אמונות או רגשות מגבילים באמונות חיוביות.

 
<איזון הורמונלי>