top of page

להתחבר אל

 

 

עוצמות

 

 

הריפוי שלך

 

 

תטא הילינג

anati-8.jpg

הרבה אנשים התרגלו לחשוב שריפוי זה דבר קשה להשגה. אני ראיתי שריפוי הוא אפשרי ונגיש לכל אדם, כשלומדים דרך שכבר הוכיחה את עצמה. תטא הילינג שינתה לי ולאנשים שליוויתי את החיים. אני כאן כדי לשתף בכמה שיותר אנשים את הידע הזה, כדי שגם אתם תוכלו להתחבר לעוצמות הריפוי שלכם. ​​​

Anchor 1

קורס היסוד

2-4.2.23

מחיר מלא 1800 ש"ח כולל דמי הרשמה

קורס מתקדם 

23-24.2.23
מחיר מלא 1800 ש"ח כולל דמי הרשמה
 

אני והזוגיות המשמעותית

21-22.4.22

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

 
 

אני וכדור הארץ

19-20.7.23

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

הגשמה ושפע

21-22.8.23

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

אני והמעגל הפנימי
17-18.9.23
מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

דיג דיפר חקירה לעומק 

28-29.4.23

 

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה
 

אני והבורא

19-20.5.23

מחיר מלא 1600 ש"ח כולל דמי הרשמה

כל הקןרסים בהנחה של 15% לנרשמים ל-2 קורסים, 25% לנרשמים ל-3 קורסים 30% לנרשמים ל-4 קורסים

דמי הרשמה 360 ש"ח מסך שכר הלימוד

אירוח כולל ארוחת בוקר מפנקת וכיבוד לאורך כל היום

Anchor 2

 כשמתחברים לכוח הבלתי מתפשר של אהבה, אין מחסום שלא ניתן להסיר 

​​מה עוד אפשרי להיות כשחיים בלי הכאב של העבר?

thetahealing-basic-dna.png

ליבו של הקורס הראשון הוא תרגול של טכניקות המאפשרות לשנות דפוסי חיים, המתקיימים על ידי אמונות ליבה, גנטיות, היסטוריות ונשמתיות.

התלמידים חווים פתח לאהבתו הבלתי מותנית של הבורא. התלמיד ילמד לזהות את אמונותיו שלו וכן לתרגל לשלוף אותן גם לאחרים בקורס. תרגול זה יכול לחשוף במהירות מערכות של אמונה, ולהראות לגוף כיצד להחליף אמונות או רגשות מגבילים באמונות חיוביות.

1596385596377.png

הקורס המתקדם מרחיב את המידע כדי להקיף הבנה מעמיקה של שבעת מישורי הקיום הסובבים אותנו.

תלמדו לנקות טינה ישנה, ​​נדרים והתחייבויות מעכבות, תגלו איך לרפא בעזרת התרגילים נוספים ותקבלו 100 הטמעות חדשות שיביאו ריפוי עמוק ומשמעותי.

נמשיך ללמוד ולשלוט בעבודות אמונה, שיפור הידע בהטמעות, ואיך להבדיל בין מישורי הקיום השונים. עם סיום הקורס המתקדם, יש לכם בסיס חזק ביסודות התטא הילינג.

1596813266909.png

אלא אם כן נוכל לזהות בהצלחה את הלב האמיתי ומקור הבעיה, לא נדע אילו אמונות לשנות. שיטת ה"דיגינג" מאפשרת לנו לגלות בצורה רגועה את המחשבות והאמונות של התת מודע, שיכולות לחסום אותנו. אחרי שמצאנו את אמונת השורש נתמקצע בעבודת רגשות של אהבה, אמונה ואהבה ללא תנאים כדי לנקות את האמונות החוסמות. קורס זה נועד להביא כל תטא הילר להיות מיומן בטכניקה החיונית הזו, כדי להעניק לכם את החיבור הברור לשורש והטיפים הדרושים כדי שתוכלו להיות בטוחים בחקירה למציאת אמונות הליבה העיקריות של הלקוחות שלכם. קורס זה יעצים אתכם בהבנת ההתנהגויות של הלקוחות שלכם ואז באמצעות הריפוי הזה תוכלו להגיע מאוזנים בסיום הפגישות איתם. עם סיום הסמינר דיג דיפר, תהיו מיומנים בחקירה לעומק מהירה ויעילה.

5.png

בתטא הילינג®, המושג של הגשמה הוא האמונה שניתן ליצור משהו פיזי תוך כדי שימוש בקשר של הגשמה-ושפע עם בורא כל שישנו. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפת במה שאנו מגשימים בחיינו. למה שאנחנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם מועילים או מזיקים. 

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואפשר להגשים את הטוב ביותר שהעולם מציע. אבל קודם צריך להחליט. מה אתם רוצים?

בקורס נבדקות עשרות אמונות ואיך לנקות אותן. לאחר מכן תקבלו את כל התחושות החיוביות החדשות שאתם צריכים כדי לבסס שפע בחייכם. זה לא מדריך מהיר להתעשרות, אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי, כדי לנצל את הפוטנציאל שלכם להתעשר בכל ההיבטים של החיים. 

growing_2_you_and_creator (1).png

הקורס "אני והבורא" עוסק במערכת היחסים שלנו עם הבורא, כדי להבין את התהפוכות של התת מודע שלנו. איך הגוף עובד בפתרון בעיות ואיך תדעו למעשה את ההבדל בין תקשורת עם האנרגיה של הבורא לבין תקשורת עם האגו שלכם או עם האני הגבוה שלכם. הבורא הוא אנרגיה של אהבה מושלמת וטהורה. זו אהבה שיודעת. אנרגיה זו, כוח חיים זה, נמצא בכל אטום וכל אטומים הם חלק מכם וחלק מכל ממה שסביבכם. תלמדו איך לעבוד ולהדריך מחדש את תת המודע שלך כדי שיעבוד בשבילך.

you-and-your-inner-circle.png

מערכות היחסים שלנו יכולות להועיל ולקדם אותנו או לעכב אותנו מלהתפתח לפוטנציאל הכי גדול שלנו. כשאנחנו נולדים, חלקנו לא מתפתחים עם מספיק תמיכה כילדים ומדלגים על שלב זה, ואנחנו נולדים מבוגר אחראי. בשלב מאוחר יותר נשלים את מה שהיה חסר ונפגוש אנשים בתודעה דומה. ככל שאנחנו מתפתחים לתודעה גבוהה יותר ונבונה יותר, המעגלים המחברתיים שלנו תואמים לתזמון האלוהי ומפאשרים לנו לממש את הפוטנציאל. בלי ההבנה הזו, קשה להתקדם בלי דרמות מיותרות. הקורס אני והמעגל הפנימי מלמד איך להתאים את מערכות היחסים בצורה הכי טובה ולשחרר את הקשרים שמעכבים מלהתפתח. בנוסף, הוא נותן הבנה מעמיקה מי אנחנו ולמה הקשרים של העבר הסתדרו בצורה מסויימת, עם עבודות אמונות בשיטה שעוזרת לעקוף את הדרמה של החקירה לעומק. 

you-and-your.png

האם הזוגיות שלך היא באמת הכי תואמת לך, או שיש בתוכך שאיפה לגלות צדדים חדשים בעצמך? בין אם ענית כן לשאלה זו או שלא, הקורס אני והזוגיות המשמעותית נותן הבנה מעמיקה לבחירת בני הזוג ודיוק הערכים הרצויים בקשר, תוך כדי שחרור אמונות גנטיות והיסטוריות שמייצרות קשרים לא מספקים ועכבות רגשיות. כשנסיר את המחסומים האלה נוכל להרגיש הכרות אמיתית עם עצמנו ועם מה שאנחנו רוצים לבטא בזוגיות ובחיים בכלל. שיטת החקירה הייחודית של הקשר הזה עוזרת לנו לפגוש את הסגולות והמעלות של אבותינו מזווית חדשה ולסיים את השיעור הקשה עם דף חלק לשיעורים נעימים יותר בהווה.

you-and-the-earth.png

כמה אתם נעזרים בכדור הארץ לממש את הפוטנציאל המלא שלכם? האם אתם מסכימים לקבל ממנו ריפוי? כדור הארץ שלנו והאלמנטים שלו הם אוצרות שבקורס אני וכדור הארץ אנחנו לומדים לתקשר ולעבוד איתם. אנחנו מבינים מחדש את 7 מישורי הקיום ולומדים תרגילים נוספים לריפוי האדמה ולקבלת ריפוי ממנה בעזרת עבודה עם 4 האלמנטים. נשחרר אמונות שחוסמות אותנו מלחוות את מלוא הריפוי של כדור הארץ ומגלות לנו הרבה על השדה האנרגטי האישי שלנו ואיך להגדיל אותו. 

37.png

7 מישורי הקיום הם הפילוסופיה שבבסיס התטא הילינג. לכל מישור פוטנציאל ריפוי ייחודי שמאפשר לנו להתחבר אליו ולחוות את הקסם בחיי היום יום. בקורסים קודמים למדנו איך לעשות עבודת אמונות חשובה דרך הקשיים שאנחנו עברנו בארבעת רמות האמונה. בקורס 7 מישורי הקיום אנחנו פוגשים דרך חדשה של עבודת אמונות שמאפשרת לנו לגלות את הסגולות והמעלות שלנו במפגש עם כל מישור קיום. זהו קורס מעצים שמותח את גבולות התודעה ומאפשר התרחבות של התפיסה של הקיום שלנו, מעבר למימדים המוכרים.

4.png

ילדים אינטואיטיביים מוצאים את עצמם מבולבלים הרבה פעמים, בלי יכולת הכוונה והדרכה איך לממש את היכולות שלהם בצורה הכי טובה. בקורס ילדי הקשת אנחנו חווים בתרגולים מרגשים את כל היכולות האינטואיטיביות שלנו במגוון רחב של כלים וצורות. הקורס הזה מפתח את הסביבה הבטוחה שיש ל"ילד הקשת" לפתח את עצמו ולעזור לסובבים אותו בעזרת האינטואיציה והחיבור שלו לבריאה. בנוסף, הוא לומד איך לעבוד בקבוצה ולהבחין בין העצמי שלו לאנשים ואנרגיות אחרות.

Anchor 3
bottom of page
<איזון הורמונלי>