להתחבר אל

 

 

עוצמות

 

 

קורס היסוד

תטא הילינג

הריפוי שלך

 

 

1-3.12.2020 

הרבה אנשים התרגלו לחשוב שריפוי זה דבר קשה להשגה. אני ראיתי שריפוי הוא אפשרי ונגיש לכל אדם, כשלומדים דרך שכבר הוכיחה את עצמה. תטא הילינג שינתה לי וללקוחות שלי את החיים. אני כאן כדי לשתף בכמה שיותר אנשים את הידע הזה, כדי שגם אתם תוכלו להתחבר לעוצמות הריפוי שלכם. ​​​

נעים מאוד. קוראים לי ענת גולדברג נטורופתית N.D, Cl.H ומורה מוסמכת לתטא הילינג. אני מטפלת בכלים טבעיים עם 6 שנות הכשרה בתחום. עבדתי עם ארגונים גדולים כמו קופת חולים מאוחדת וסטודיו סי וטיפלתי במאות אנשים. היום אני מלווה אנשים בקלינקה פרטית בתל אביב, ברחובות ואונליין דרך זום. המטרה שלי לעזור לך לשפר באופן מיידי את ההרגשה ואיכות החיים, להעלות את העוצמה שלך בכל תחום, על ידי לימוד כלים טבעיים לבריאות ושמחה.

תינתן תעודת הסמכה לאימון בשיטת התטא הילינג® מארגון תטא הילינג העולמי THInK חומרי הלימוד כוללים את הספר "תטא הילינג מתקדם" ומדריך אימון ותרגול

הקורס מתקיים אונליין, דרך הזום, או פרונטלית. בעברית או באנגלית. ניתן לתאם מראש את שעות הקורס. קורס בוקר 8:30 עד 14:30 או קורס ערב 16:30 עד 21:30. הקורס מועבר על ידי ענת במשך 3 ימים ברציפות

איך לחיות את החיים עם מחשבות חיוביות, פיתוח עוצמות בכל תחום. כלי מצויין לריפוי עצמי ולכל מאמן, מטפל ואדם

הטמעת רגשות חדשים

תת-המודע מכיל כ-95% מהמניעים להחלטות שלנו! לדעת איך לתכנת אותו בתכונות חדשות ורגשות מקדמים, מאפשר ריפוי מוחשי ומהיר. 

ניקוי
והתחדשות

שחרור
אמונות
מגבילות

לכל נושא בחיים יש אמונת שורש בתת- המודע, שמקיימת אותו. בעזרת תהליך החקירה הייחודי של התטא הילינג, הדרך קצרה יותר לפתרון איכותי. 
ניקוי השפעות שונות מהסביבה ומעצמך, כדי לחוות את העוצמה שלך בכל תחום.

ריפוי פיזי ורגשי

לדעת להתחבר ליכולות הריפוי העוצמתיות שקיימות בך ולהבין באמת איך להשתמש בהן בכל זמן ובכל מקום. 
קריאה אינטואיטיבית היא כלי עוצמתי, שמאפשר לך עצמאות מנטלית, פיזית ורגשית.

הקריאה

האינטואיטיבית

קורס מרגש ומרחיב שפתח לי דלת לעולם חדש לגמרי שאני שמחה מאד שבחרתי ללמוד אותו. 3 ימים שהרגישו כמו חוויה של פעם בחיים, בליווי של ענת שעשתה מעל ומעבר על מנת לאפשר מרחב בטוח, נעים ומכיל וגם לגמרי הצליחה בזה. ממליצה בחום לכל מי שעולם ההילינג והטיפול מדבר אליו וגם למי שפשוט רוצה לעבור תהליך מרפא ומרגש. תודה תודה תודה!

 

​- נועה זיו, תל אביב

 

לאחר טיפול מדהים בתטא הילינג אצל ענת, החלטתי לקחת צעד קדימה וללמוד את התחום בעצמי. עברתי קורס של שלושה ימים שפתח לי את הראש לגמרי ואני חייבת להעביר את ההמלצה הלאה! ענת מדהימה, סבלנית, בעלת הרבה ידע וקשובה מאוד. נהניתי מכל רגע ואני ממליצה על הקורס ועל ענת בפרט בחום!
 
- ספיר סיטבון, תל אביב

תודה רבה ענת אהובה על ההשקעה, הנתינה, ההתמסרות, הליווי והתמיכה בתהליך והעברת החומר בצורה מקצועית ובטוחה.

- מיכל כרמל, מודיעין

היו לנו שלושה ימים של קסם. מפגש מפתיע עם אנשים, עם מקום חם ומארח.

מפגש עם חוויה שלא דמיינו שקיימת.

למדנו המון ובטוחות שבהרבה גם נשתמש.

תמשיכי לפזר אבקת פיות.

​-דליה ומיכל, גבעתיים

תודה על שלושה ימים מלאי למידה, באווירה כל כך נעימה, נינוחה ומקבלת והעברת החומר בצורה נעימה, נגישה, מעניינת ומותאמת לצרכי הקבוצה, זאת הייתה חוויה בלתי נשכחת שאני בטוחה שתלך איתי עוד הרבה זמן ושהכלים שהעברת לנו ישמשו אותי גם בחיי היום יום, תודה מכל הלב.

 

-מאיה כרמל, מודיעין

קורסים נוספים

9-10.2.2021

הקורס "אני והבורא" עוסק במערכת היחסים שלנו עם הבורא, כדי להבין את התהפוכות של התת מודע שלנו. איך הגוף עובד בפתרון בעיות ואיך תדעו למעשה את ההבדל בין תקשורת עם האנרגיה של הבורא לבין תקשורת עם האגו שלכם או עם האני הגבוה שלכם. הבורא הוא אנרגיה של אהבה מושלמת וטהורה. זו אהבה שיודעת. אנרגיה זו, כוח חיים זה, נמצא בכל אטום וכל אטומים הם חלק מכם וחלק מכל ממה שסביבכם. תלמדו איך לעבוד ולהדריך מחדש את תת המודע שלך כדי שיעבוד בשבילך.  

אני והבורא

הגשמה ושפע

דיג דיפר

1-2.2.2021

18-19.11.2020

בתטא הילינג®, המושג של הגשמה הוא האמונה שניתן ליצור משהו פיזי תוך כדי שימוש בקשר של הגשמה-ושפע עם בורא כל שישנו. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפת במה שאנו מגשימים בחיינו. למה שאנחנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם מועילים או מזיקים. 

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואפשר להגשים את הטוב ביותר שהעולם מציע. אבל קודם צריך להחליט. מה אתם רוצים?

בקורס נבדקות עשרות אמונות ואיך לנקות אותן. לאחר מכן תקבלו את כל התחושות החיוביות החדשות שאתם צריכים כדי לבסס שפע בחייכם. זה לא מדריך מהיר להתעשרות, אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי, כדי לנצל את הפוטנציאל שלכם להתעשר בכל ההיבטים של החיים.  

אלא אם כן נוכל לזהות בהצלחה את הלב האמיתי ומקור הבעיה, לא נדע אילו אמונות לשנות. שיטת ה"דיגינג" מאפשרת לנו לגלות בצורה רגועה את המחשבות והאמונות של התת מודע, שיכולות לחסום אותנו. אחרי שמצאנו את אמונת השורש נתמקצע בעבודת רגשות של אהבה, אמונה ואהבה ללא תנאים כדי לנקות את האמונות החוסמות. קורס זה נועד להביא כל תטא הילר להיות מיומן בטכניקה החיונית הזו, כדי להעניק לכם את החיבור הברור לשורש והטיפים הדרושים כדי שתוכלו להיות בטוחים בחקירה למציאת אמונות הליבה העיקריות של הלקוחות שלכם. קורס זה יעצים אתכם בהבנת ההתנהגויות של הלקוחות שלכם ואז באמצעות הריפוי הזה תוכלו להגיע מאוזנים בסיום הפגישות איתם. עם סיום הסמינר דיג דיפר, תהיו מיומנים בחקירה לעומק מהירה ויעילה.

24-25.11.2020 

הקורס המתקדם מרחיב את המידע כדי להקיף הבנה מעמיקה של שבעת מישורי הקיום הסובבים אותנו.

 תלמדו לנקות טינה ישנה, ​​נדרים והתחייבויות מעכבות, תגלו איך לרפא בעזרת התרגילים נוספים ותקבלו 100 הטמעות חדשות שיביאו ריפוי עמוק ומשמעותי.

 נמשיך ללמוד ולשלוט בעבודות אמונה, שיפור הידע בהטמעות, ואיך להבדיל בין מישורי הקיום השונים. עם סיום הקורס המתקדם, יש לכם בסיס חזק ביסודות התטא הילינג.

1-3.12.2020 

קורס מתקדם

קורס יסוד

ליבו של הקורס הראשון הוא תרגול של טכניקות המאפשרות לשנות דפוסי חיים, המתקיימים על ידי אמונות ליבה, גנטיות, היסטוריות ונשמתיות.

התלמידים חווים פתח לאהבתו הבלתי מותנית של הבורא. התלמיד ילמד לזהות את אמונותיו שלו וכן לתרגל לשלוף אותן גם לאחרים בקורס. תרגול זה יכול לחשוף במהירות מערכות של אמונה, ולהראות לגוף כיצד להחליף אמונות או רגשות מגבילים באמונות חיוביות.

שמחה לשמוע ממך

מי שעוקבת אחריי יודעת שחשוב לי לשתף טיפים מוצלחים לאורח חיים בריא, מהידע והנסיון הטיפולי שלי לכל מי שרוצה איכות חיים גבוהה. דברי איתי אם יש לך שאלות ורק אם  את רוצה לקבל מייל ממני מידי פעם עם המלצות לאורח חיים בריא, מתכונים, השראה ועוד, מומזנת לכתוב גם אותו (:

  2020 כל הזכויות שמורות © ענת גולדברג N.D, Cl.H נטורופתיה לאיזון הורמונלי

אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ גם עם רופא.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
WhatsApp%20Image%202020-10-05%20at%208.5

 

050-2647004 
<איזון הורמונלי>