לשכלל את

עוצמות

 

 

הריפוי  שלך

 

 

קורס חקירה לעומק

תטא הילינג

מבלי לזהות בהצלחה את מקור הבעיה האמיתי, לא נדע אילו אמונות לשנות. זה יכול להתבטא בשינויים שיהיו זמניים בלבד, ואמונות שליליות שלא נוקו יכולות להוות חסמים לריפוי אמיתי. 

הקורס הזה יעצים אתכם בעזרה להבין התנהגויות שונות. דרך הריפוי הזה תוכלו להגיע מאוזנים בסיום פגישות הטיפול.
עם סיום קורס חקירה לעומק, יהיו לכם ידע וניסיון מקצועיים כדי להמשיך ולעשות עבודות אמונה על עצמכם ועל אחרים. תוכלו לדעת את כל הטכניקות לשחרור וחשיפת האמונות הנסתרות מהן אנו פועלים.
 התטא הילינג היא טכניקה יעילה מאוד בהגעה למקור הדפוסים שלנו, כי  נלמדת שיטה מדהימה שנקראת "דיגינג". הגישה של חקירה או חפירה עד אמונת השורש מאפשרת לנו לגלות בצורה נינוחה את המחשבות והאמונות של התת מודע. המחשבות העמוקות חומקות ויוצרות אמונות ודפוסים שיכולים לחסום אותנו. אחרי שמצאנו את אמונת השורש, טכניקת התטא הילינג מכילה עבודת רגשות של אהבה ללא תנאים כדי לנקות את האמונות החוסמות. קורס זה נועד להביא כל תטא הילר להיות מאומן היטב בטכניקה החיונית הזו, כדי להעניק לכם את החיבור הברור לשורש והטיפים הדרושים כדי שתוכלו להיות בטוחים בחקירה למציאת אמונות הליבה העיקריות.

תינתן תעודת הסמכה לאימון בשיטת התטא הילינג® מארגון תטא הילינג העולמי THInK
חומרי הלימוד כוללים את הספר "דיג דיפר" ומדריך אימון ותרגול

תינתן הנחה בהרשמה מוקדמת

הקורס מתקיים בחוץ בשמורת טבע יפייפיה. מיקום מדוייק יישלח לנרשמים. הקורס מועבר על ידי ענת במשך יומיים בין השעות 10:30-15:30

*מדיניות ביטולים: ניתן לבטל עד שבועיים לפני עם החזר של דמי ההרשמה ע"ס 300 ש"ח.
*מותנה במינימום משתתפים.

אני כאן לכל שאלה

מי שעוקבת אחריי יודעת שחשוב לי לשתף טיפים מוצלחים לאורח חיים בריא, מהידע והנסיון הטיפולי שלי לכל מי שרוצה איכות חיים גבוהה. דברי איתי אם יש לך שאלות ורק אם  את רוצה לקבל מייל ממני מידי פעם עם המלצות לאורח חיים בריא, מתכונים, השראה ועוד, מומזנת לכתוב גם אותו (:

   2021 כל הזכויות שמורות © ענת גולדברג N.D, Cl.H נטורופתיה לאיזון הורמונלי

אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ גם עם רופא.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

 

050-2647004 
<איזון הורמונלי>