להגשים עם

עוצמות

 

 

הריפוי  שלך

 

 

הגשמה ושפע

תטא הילינג

בתטא הילינג®, המושג של הגשמה הוא האמונה שניתן ליצור משהו פיזי תוך כדי שימוש בקשר של הגשמה-ושפע עם בורא כל שישנו. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפת במה שאנו מגשימים בחיינו. כל החלטה משתקפת דרך מה שאנחנו בוחרים ליצור. למה שאנחנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם מועילים או מזיקים. 

אם אתה אומר כל הזמן שאתה עני, אתה תהיה עני. אם אתה כל הזמן אומר וחושב שאתה שיש לך שפע כלכלי, אתה תהיה בעל שפע כלכלי. זה חשוב ביותר להישאר עם צורת מחשבה חיובית.

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו, ואפשר להגשים את הטוב ביותר שהעולם מציע. אבל קודם עליך להחליט. מה אתה רוצה בחייך שאתה חולם להרגיש? הרבה אנשים חולמים, אבל לא מגשימים למציאות, למרות הרבה חיפושים.

קורס זה משתמש בשאלון מדהים כדי לסייע לך למצוא את המחסומים המפתיעים והעמוקים הרבים שעומדים בינך לבין מטרותיך. זה מראה לך איך לחפור עמוק כדי לנקות אותם; מלמד אותך על כוונה ועל העיתוי האלוהי, ואחריו כיצד להפוך את כל הדברים בחייך לעבוד בשבילך. לאחר מכן תקבלו את כל התחושות החיוביות החדשות שאתם צריכים כדי לבסס שפע בחייכם. אנשים רבים מנסים להשתמש בתטא הילינג כדי להטמיע הצלחה כלכלית מלאה ללא בדיקת השריר הראשונה כדי למצוא מה יכול לחסום אותם. במקרים מסוימים, אנשים אלה נעשים מודאגים כשהם לא משיגים תוצאות מיידיות. בקורס הגשמה ושפע, תלמד כיצד לנקות את המחסומים האפשריים, כיצד לתכנן תוכנית, לכוון את המטרות שלך ולעקוב אחר הרעיונות שלך כדי להשיג את ההצלחות שלך.

זה לא מדריך מהיר להתעשרות, אלא כלי אוניברסלי של גילוי עצמי, כדי לנצל את הפוטנציאל שלך להיות עשיר בכל ההיבטים של החיים שלך.  

תינתן תעודת הסמכה לאימון בשיטת התטא הילינג® מארגון תטא הילינג העולמי THInK
ומדריך אימון ותרגול

תינתן הנחה בהרשמה מוקדמת

הקורס מתקיים בחוץ בשמורת טבע יפייפיה. מיקום מדוייק יישלח לנרשמים. הקורס מועבר על ידי ענת במשך 2 ימים בין  השעות 10:30-16:30 

*מדיניות ביטולים: ניתן לבטל עד שבועיים לפני עם החזר של דמי ההרשמה ע"ס 300 ש"ח.
*מותנה במינימום משתתפים.

אני כאן לכל שאלה

מי שעוקבת אחריי יודעת שחשוב לי לשתף טיפים מוצלחים לאורח חיים בריא, מהידע והנסיון הטיפולי שלי לכל מי שרוצה איכות חיים גבוהה. דברי איתי אם יש לך שאלות ורק אם  את רוצה לקבל מייל ממני מידי פעם עם המלצות לאורח חיים בריא, מתכונים, השראה ועוד, מומזנת לכתוב גם אותו (:

   2021 כל הזכויות שמורות © ענת גולדברג N.D, Cl.H נטורופתיה לאיזון הורמונלי

אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ גם עם רופא.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

 

050-2647004 
<איזון הורמונלי>