להכיר את

עוצמות

 

 

הריפוי  שלך

 

 

אני והבורא

תטא הילינג

בחיים האלה אנחנו אמורים להגיע לרמות של אהבה; אהבת העצמי שלנו, אהבה של הבורא, אהבה של אדם משמעותי, איך לאהוב באמת את המשפחה שלנו, לאהוב את החברים שלנו, ולאהוב את העולם. עלינו להיות מסוגלים להתמקצע בסוגי האהבה השונים, אך כיצד נוכל לשלוט בהם אם התוכניות שלנו שכבר נמצאות בנו אומרות שאי אפשר?

 

הקורס הבא עוסק במערכת היחסים שלנו עם הבורא, כדי להבין את התהפוכות של התת מודע שלנו. כיצד גופנו עובד בפתרון בעיות וכיצד תדעו למעשה את ההבדל בין תקשורת עם האנרגיה של הבורא לבין תקשורת עם האגו שלכם או עם האני הגבוה שלכם.

 

יש לזכור שהבורא הוא אנרגיה של אהבה מושלמת וטהורה. זו אהבה שיודעת. וזה ישנה את חייך. אנרגיה זו, כוח חיים זה, נמצא בכל אטום וכל אטומים הם חלק מכם וחלק מכל ממה שסביבכם. נלמד את ההבדל בהבחנה ותלמד כיצד לעבוד ולהדריך מחדש את תת המודע שלך לעבוד בשבילך.

בקורס הזה תדעו איך להבחין ולהכיר בבירור את השפה של הבורא.

 

תינתן תעודת הסמכה לאימון בשיטת התטא הילינג® מארגון תטא הילינג העולמי THInK
חומרי הלימוד כוללים את הספר "אני והבורא" ומדריך אימון ותרגול

תינתן הנחה בהרשמה מוקדמת

הקורס מתקיים בחוץ בשמורת טבע יפייפיה באזור. מיקום מדוייק יישלח לנרשמים. הקורס מועבר על ידי ענת במשך 2 ימים  בין השעות 10:30-16:30 

*מדיניות ביטולים: ניתן לבטל עד שבועיים לפני עם החזר של דמי ההרשמה ע"ס 300 ש"ח.
*מותנה במינימום משתתפים.

אני כאן לכל שאלה

מי שעוקבת אחריי יודעת שחשוב לי לשתף טיפים מוצלחים לאורח חיים בריא, מהידע והנסיון הטיפולי שלי לכל מי שרוצה איכות חיים גבוהה. דברי איתי אם יש לך שאלות ורק אם  את רוצה לקבל מייל ממני מידי פעם עם המלצות לאורח חיים בריא, מתכונים, השראה ועוד, מומזנת לכתוב גם אותו (:

   2021 כל הזכויות שמורות © ענת גולדברג N.D, Cl.H נטורופתיה לאיזון הורמונלי

אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ גם עם רופא.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

 

050-2647004 
<איזון הורמונלי>